ANADOLU SİGORTA’YA ÖZEL
SOLARÇATI PAKETLERİ

Evinin elektriğini güneş enerjisinden üretmek isteyen Anadolu Sigortalılara Solarçatı'dan özel avantajlar!

• Kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta’dan yürürlükte poliçesi olan ve kampanya kodu ile Solarçatı’ya başvuran müşterilerimize, Solarçatı tarafından sağlanacak şebekeye bağlı çatı tipi evsel güneş enerji paneli kurulum paketlerinde KDV dahil fiyatlar üzerinden %10 indirim sunulacaktır.

• Evsel güneş enerji paneli kurulum paketleri ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet taleplerinizi aşağıdaki linkteki talep formu aracılığı ile Solarçatı’ya iletebilirsiniz.

• Talep formunda yer alan kampanya kodu alanına “ASGÜNEŞENERJİ” olarak belirlenen kampanya kodunuzu girerek Anadolu Sigortalılara özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

• Anadolu Sigorta ve Solarçatı süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

• Kampanya kapsamında Solarçatı tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Solarçatı'ya aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

talep formu

 

 

Konutunuza uygun Solarçatı paketini öğrenmek için,
lütfen aşağıdaki soruları cevaplandırınız.

 

 

Eviniz için Anadolu Sigortaya Özel %10 İndirimli Teklifimizi Vermemiz için
Aşağıdaki Soruları Yanıtlayınız.

 

 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizin için en iyi sistemi tasarlayalım.

 

 

TOP