İletişim bilgilerinizi RANDEVU AL bölümünden paylaşmanızı takiben çalışma saatlerimiz içerisinde ekibimiz size ulaşıyor ve sizi süreçlerimiz hakkında bilgilendiriyor.

Solarçatı sizden gerekli evrakları alıp, yetkili kurumlara yapacağınız başvuruları sizin adınıza başlatır. Bir yandan başvuru süreciniz ve bürokratik işlemler sürerken, diğer yandan Solarçatı ekibi çatınıza özel sistemin dizayn işlerini yapar. Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra kurulum ekibimiz size uyan bir gün gelip montaj işlemlerini gerçekleştirir. Bu işlemler sonuçlandıktan sonra kalite kontrolü için bağımsız danışmanlık şirketi uzmanı sistemin kontrolünü sağlar. Sisteminiz kalite kontrolden geçer geçmez elektrik üretmeye ve dolayısı ile tasarruf etmeye başlarsınız.Solarçatı ile tanışmanızdan elektrik üretmenize kadar olan süreç başvurduğunuz ile göre değişiklik göstermekte olup birkaç ay sürmektedir.

Türkiye'nin 81 ilinde güneş enerji sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Solarçatı'dan aldığınız hizmetler ve ürünler için 3 adet ödeme planı bulunuyor. Bunlardan ilki olan peşin ödeme ile sisteminizin karını artırabilirsiniz. Eğer peşin ödeme yapmak istemiyorsanız, Solarçatı’nın Garanti BBVA ve Emlak Katılım iş birlikleri sayesinde alabileceğiniz tüketici kredisi ile aylık taksitlere bölerek ödemeniz mümkün. Diğer bir seçenek olarak küçük bir peşinat ödeyerek, geri kalan tutarı sanki elektrik faturası ödüyormuşçasına tüketici kredisi taksiti olarak ödeyebilirsiniz.

Solarçatı sistemleri hiç bir yakıt ihtiyacı olmadan 25 yıl boyunca elekrik üretmektedir ve son on yıl içerisinde sistem maliyetleri beşte birine düşmüştür. Solarçatı en ucuz elektrik üretim yöntemidir.

Solarçatı sistemi ile 25 yıllık yapacağınız tasarruf miktarını TASARRUF bölümünden görebilirsiniz.

Üretmiş olduğunuz fazla elektrik şebekeye satılır ve ay sonu fazla üretilen elektrik kadar şebeke işletmecisine şirket iseniz fatura kesebilirsiniz. Eğer şirket değilseniz gelir makbuzu düzenleyebilirsiniz.

Evet, yıllık bir kerelik bakım ile üretiminizin verimini koruyabilirsiniz.

Solarçatı evinizin değerini arttıran bir unsurdur ve evinizi satmanız halinde haklarınızı sattığınız kişiye devredebilirsiniz.

TOP