Solarçatı & Huawei İş Birliği

/ / Basın Bülteni
Solarçatı & Huawei İş Birliği

Solarçatı ve Huawei Fusion Solar Evsel Ürünler kapsamında başlattıkları iş birliğini duyurdu.

Solarçatı & Huawei ile iş birliği anlaşması Türkiye genelinde geçerli olacak şekilde, yenilikçi ve güvenilir olan Huawei’in evsel ürünlerinin kurulum ve satışı kapsamında 01/04/2022 tarihinde imzalandı.

Solarçatı & Huawei İş Birliği

Yenilikçi üretim ve kalite standartlarda öncü Huawei SolarFusion ve kurulduğu günden bugüne kadar yenilenebilir enerji sektöründe öncü yatırımlara devam eden Solarçatı Evsel segmentte inverter ve batarya ürünleri kapsamında gerçekleştirdikleri partnerliklerini duyurdu. Bu iş birliği kapsamında Huawei evsel çözümleri artık Solarçatı şirketi tarafından tedarik edilebilecek.

Huawei SolarFusion Evsel ürünleri ile kendi elektriklerini güneşten üretmek isteyen evsel müşterilere daha yüksek verim, aktif güvenlik ve daha iyi bir deneyim vaad ediyor. Müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet sunmayı misyon haline getirmiş olan Solarçatı, Huawei SolarFusion ürünleri ile kendi müşterilerine, kendi partner ağına ve Huawei marka ürün almak isteyen tüzel kişilere yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi sürdürüyor olacak.

Solarçatı CEO’su Utku Korkmaz Huawei & Solarçatı iş birliğinin önemini “Elektriğe olan bağlılığımız gün gectikçe artıyor. Elektrikli araçlar bunu daha da arttıracak ve daha çok evde Solarbatarya sistemleri göreceğiz. Huawei ile yaptığımız bu iş birliği ile daha çok eve Solarbatarya sistemi ulaştırmak temel hedefimiz.” Sözleri ile dile getirdi.

Blog güncellemelerini alın

TOP