Solarçatı Kurumsal İşletmelere Özel Markası Çatiges’i Duyuruyor

/ / Blog

2017’den bugüne evsel ve ticari çatı üstü GES kurulumlarına devam eden Solarçatı kurumsal işletmeler için ÇATIGES’i hayata geçirdi.

Yenilenebilir enerji sektörünün öncülerinden olan Solarçatı, son bir yıldır evsel ve ticari projelerine ek olarak gerçekleştirdiği kurumsal işletmelere özel çatı üstü GES projelerini ÇATIGES markası ile duyuruyor.

Proje geliştirme ve EPC olarak referansları toplam 100 mW’a ulaşan Solarçatı ÇATIGES markası ile Petrol Ofisi, Fenerbahçe, Aksa, Eczacıbaşı gibi birçok kurumsal işletmeye hizmet sağladı.

Tamteks Tekstil GES Projesi
Tamteks Tekstil GES Projesi

Solarşarj, Solarbatarya, Solargaraj gibi alt markalara sahip olan Solarçatı kurumsal işletmelere özel çatı üzeri GES projelerini de geliştirdiği ve anahtar teslim hizmet gerçekleştirdiği ÇATIGES şirketi ile büyük projelere imza attı ve atmaya devam ediyor.

Solarçatı 2017 yılından beri evsel ve ticari birçok öncü projeye imza atmış ve müşterilerine anahtar teslim hizmet vermeye devam ediyor. 2020 yılından beri de işletmelere özel çatı GES projeleri gerçekleştirmeye başlayan Solarçatı bu projeleri alt markası olarak kurulan ÇATIGES markası ile duyuracak.

İşletmeler küresel ısınmanın daha fazla hissedilmesi ile artık daha uzun vadeli ve çevreci bir yaklaşımla yatırımlarını gerçekleştiriyorlar. ÇATIGES sayesinde de bu işletmeler elektriklerini güneşten üretip hem geleceğin dünyası hem de şirketlerine yatırım yapmış oluyorlar.

Blog güncellemelerini alın

TOP