Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv İş Birliği

/ / Basın Bülteni

Solarçatı’dan BMW Elektriğin Öncüleri Üyelerine Özel Ayrıcalık Fırsatı

Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv İş Birliği sayesinde BMW Elektriğin Öncüleri üyeleri artık toplamda %10’a varan ayrıcalıklı indirim fırsatları ile güneşten elektrik üretmeye başlıyor.

 

Yenilenebilir enerji kullanımının tabana yayılım ve farkındalığını artırmak amacı ile Solarçatı ve BMW-Borusan Otomotiv öncü bir kampanyaya adım attı. 

Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv iş birliği sayesinde, BMW elektrikli otomobil sahiplerinin yer aldığı BMW Elektriğin Öncüleri üyelerine özel Solarçatı paketlerinde %5 indirim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Solarçatı’nız sayesinde hem elektrikli otomobilinizin hem de evinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz. 

Kampanyanın ilk maddesine ek olarak, BMW elektrikli otomobilinizi aldığınızda sizlere iletilen Hoş Geldiniz Paketi’nin içerisinde bulunan Solarçatı Hediye Kartı’nda size özel olarak tanımlanmış indirim kodunu kullanarak ek %5 indirim daha kazanabilir ve böylece toplamda %10 indirim ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kampanya şartları 2022 yılı boyunca tüm Türkiye’de geçerli olacaktır.

Solarşarj, Solarbatarya, ÇATIGES gibi alt markalara sahip olan Solarçatı BMW-Borusan Otomotiv ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde güneş enerjisinden elektrik üretimini bireysel tüketiciler için daha avantajlı ve ayrıcalıklı bir şekilde ulaşılabilir hale getirdi.

Blog güncellemelerini alın

TOP