Solarçatı Mediamarket İş Birliği

/ / Basın Bülteni
Solarçatı ve Media Markt İş Birliği

Türkiye’nin ilk ve sadece çatı üstü güneș enerji sistemlerine A’dan Z’ye hizmet sağlayıcısı Solarçatı, Bodrum Midtown AVM’de bulunan MediaMarkt şubesinde stantını açtı.

Standda Huawei Türkiye distribütörü Pem Enerji’nin sağladığı inverter, HT – SAAE tarafından üretilen Tier-1 güneş paneli gibi ana ekipmanlar yer alıyor. Küresel ısınma ve yenilenebilir enerjinin önemini anlatmayı ve bilincini artırmayı amaçlayan iş birliği sayesinde şubede bulunan Solarçatı standı gelen müşterilere deneyim kazandırıyor.

 

SOLARÇATI STANDI

Solarçatı ekosistemini ve yenilenebilir enerjinin önemini anlatmayı amaçlayarak gerçekleştirilmiş olan Solarçatı&MediaMark iş birliği sayesinde gelen müşterilere standda duran bir Solarçatı yetkilisi tarafından bilgilendirmeler yapılıyor. Solarçatı ekosisteminin oluşturulduğu standda bir güneş enerji sisteminde bulunması gereken HT – SAAE güneş paneli, Huawei inverter, konstrüksiyon gibi bütün ekipmanlar bulunurken aynı zamanda Solarçatı’nın müşterilerine sunduğu diğer Solarşarj ve Solarbatarya çözümleri de yer alıyor. Solarçatı yetkilisi tarafından gelen müşterilere bütün ekipmanlar tanıtılıp, soruları cevaplanıyor.

Solarçatı evlerin elektriklerini güneşten üretmesine imkân sağlıyor. Elektrik üretimi için sürdürülebilir ve çevreci çözümlerden biri olan Solarçatı sistemleri, yaz ve kış, gün ışığının olduğu her an 25 yıl boyunca enerji üretmeye devam ediyor. Üret-Tüket-Fazlasını Sat mantığıyla da aynı zamanda üretilen elektriğin fazlası mahsuplaşma yöntemi ile satılabiliyor.

Solarçatı’nın diğer çözümlerinden Solarbatarya ile de müşteriler ürettikleri elektriği depolayabiliyorlar. Dahası Solarşarj ile de güneşten üretilen temiz elektrik ile elektrikli araç sahipleri araçlarının şarj edebiliyorlar.

Blog güncellemelerini alın

TOP